ЛЬВІВ

Призначено нового позаштатного радника міського голови Львова

0

Призначено нового позаштатного радника міського голови Львова

Прийнято на посаду позаштатного радника міського голови Львова Андрія Білого

 На посаду позаштатного радника міського голови Львова прийнято Андрія Білого. Він працюватиме з транспортною проблематикою, зокрема щодо якісної організації фінансової звітності і системності управління. Інформує Львівська міська рада

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «В нас тривають перипетії стосовно конкурсу на перевезення. По частині конкурс так і не відбувся, тому що є рішення судів. Процес блокують. До транспорту в нас особлива увага.Андрій Білий від початку місяця працює, як радник міського голови. Я попросив його зануритись в проблематику транспорту, мається на увазі фінансова звітність, системність в управлінні. Він активно буде долучений до команди по електронному квитку. Як людина, яка працювала в великих потужних західних компаніях, він буде корисний, щоби правильно вибудувати систему аналізу, прогнозування в цій частині. Це є дуже потрібно. Щоб ми аналізували кожен маршрут, який в нас є, поступлення по кожному маршруту в режимі кожного дня: чому більше; чому менше; яка ефективність?»

Біографічна довідка

Білий Андрій

Народився 27 липня 1985 року в місті Сімферополі.

Освіта:

2007 року закінчив Севастопольський національний технічний університет за спеціальністю «Радіотехніка», ступінь магістр.

Досвід роботи:

2016 – 2017 – керуючий партнер консалтингової компанії Drive Performance. 

2013 – 2016 – директор з виробництва компанії Dnapack Tavria. За час роботи досяг значних покращень основних показників на виробництві.

2012 – 2013 – керівник групи інновацій компаній DSSmith. Впровадив цілий ряд проектів з підвищення ефективності виробництва на трьох заводах у двох країнах.

2007 – 2011 – кар`єра в компанії Procter & Gamble з початкової позиції інженера до посади керівник відділу забезпечення якості та впровадження ініціатив. Отримав унікальний досвід з організації виробництва на рівні світових компаній. Захопився цими методологіями й почав шукати застосування цих знань.

Інформація за темами: призначення, посада

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus