ЛЬВІВ

Троє українців сядуть за ґрати через іграшкові банкноти

0

Троє українців сядуть за ґрати через іграшкові банкноти

Фальшивки українці пред`явили на кордоні з Польщею

Троє громадян України, під час паспортного контролю на польсько-українському кордоні в Медиці, показали банкноти для настільних ігор як кошти для перебування в Польщі.

Як повідомила прес-секретар Бескидського відділу Прикордонної служби Ельжбєта Пікор, минулими вихідними саме пунктах перетину кордону в Медиці та Кростенку виявлено три такі спроби обману польських прикордонників.

«Громадяни України представили два банкноти, що нагадують 50 доларів, два, які нагадують 100 доларів та шість банкнотів, що своїм виглядом нагадують 500 євро» - сказала майор Пікор.

Вона пояснила, що для в`їзду на територію Шенгенських країн громадяни третіх країн повинні мати дійсний проїзний документ та візу, якщо це необхідно. Вони також повинні виправдовувати мету поїздки та умови планованого перебування, мати достатні кошти як під час планового перебування, так і повернення в країну проживання або транзиту до третьої країни (300 злотих до 3 днів і 75 злотих на кожний наступний день перебування).

Українці почули звинувачення у спробі незаконного перетинання кордону з використанням обману. Вони визнали себе винними та добровільно здалися на чотири місяці позбавлення волі з умовним призупиненням покарання на строк двох років.

Крім кримінальних звинувачень, вони також отримали адміністративне рішення про відмову у в`їзді до Польщі та повернулися в Україну. Банкноти були забезпечені як доказ.

Фото: narodna-pravda.ua

 

Інформація за темами: кордон, фальшиві гроші, в'язниця

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

10:32

Змагання з лижних перегонів відбудуться на Львівщині

18:34

Завтра до Львова приїде перший віце-прем’єр – міністр економіки Степан Кубів

16:30

У Львові чоловік випав з трамвая під час руху

14:31

Сьогодні у Львові презентують фільм про Героїв Небесної Сотні

12:28

Обурені люди перекрили трасу Львів-Городок

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus