ЛЬВІВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На Львівщині з’явився ведмежий притулок

0

На Львівщині з’явився ведмежий притулок

Зараз у притулку вже живуть вісім ведмедів

Ведмежий притулок «Домажир», розташований у селищі Жорниська на Львівщині, приймає відвідувачів вже близько року. Та сьогодні, 11 липня, за участі засновника Міжнародної зоозахисної організації "Four Paws" Гельмута Дунглера відбулось його офіційне відкриття, інформує Гал-інфо.

Як відомо, саме благодійний фонд "Чотири Лапи" (Відень, Австрія) є ініціатором створення на Львівщині унікального реабілітаційного центру для бурих ведмедів, а також його основним донором. Тварин, яким пощастило потрапити до притулку, раніше утримували у тісних клітках мисливських притравлювальних станцій, пересувних звіринців, цирків, готелів та ресторанів.

Поки що активісти домоглись звільнення восьми ведмедів, але загалом у притулку планують прихистити до 25 тварин. Зараз врятовані клишоногі проходять реабілітацію та адаптацію до нового життя в умовах, максимально наближених до природних. Працівники притулку пояснюють, що у дикій природі такі ведмеді не вижили б, оскільки з народження їм не прищепили безліч необхідних інстинктів. Саме з цих міркувань врятованим тваринам не дають розмножуватись - вони не здатні виховати дитинчат, які б дали собі раду на волі. Крім цього, кільком підопічним притулку діагностували незадовільний стан здоров`я.

"В нових умовах багато ведмедів вперше торкаються лапами зеленої трави, із задоволенням залізають на дерева, купаються у ставку та вільно гуляють у лісі. Адаптуватись до нормального життя їм допомагає наша команда висококваліфікованих професіоналів, які розроблять спеціальний раціон та збагачують навколишнє середовище, поступово відновлюючи їхні природні інстинкти та поведінку", - розповідають працівники притулку.

Загальна площа реабілітаційного центру "Домажир", яка дозволяє належно утримувати тварин (а це зведення вольєрів, облаштування площ відкритого та закритого типів для годування, вигулу та відпочинку диких тварин, будівництво адміністративних будівель та споруд для персоналу), складає 20,5 га. Зведення технічної будівлі та вольєрів для тварин розпочалася у травні 2016 року із закладання Першого каменя. Першого мешканця, ведмедя на ім`я Потап, привезли до Центру влітку 2017 року. А перших відвідувачів "Домажир" прийняв вже восени 2017 року. 

Зараз притулок відкритий щоденно, окрім понеділка, з 10 до 18 години. Вхідний квиток для дорослої особи коштує 60 гривень, а для дитини - 30 гривень. Екскурсії проводяться щопівгодини і тривають близько 40 хвилин.

Фото: Гал-Інфо

Інформація за темами: екологія, тварини, ведмідь, захист тварин, Львівщина, Домажир

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus