ЛЬВІВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Старшину, який побив солдата, звільнили з ЗСУ

0

Старшину, який побив солдата, звільнили з ЗСУ

А заступника командира військової частини, якого звинувачують у застосуванні насилля та хабарництві, позбавили військового звання

Після службового розслідування щодо побиття військовослужбовця-контрактника В’ячеслава Явного на Яворівському полігоні міністр оборони Степан Полторак звільнив старшину 45-ї окремої артилерійської бригади Сергія Ліпяніна з лав ЗСУ. Відповідне рішення опублікували на сайті Міноборони. Крім цього, заступника командира військової частини з тилу майора Романа Глудика, якого звинувачують у насиллі до підлеглих та корупції у військовій частині, позбавили військового звання, зокрема й звань офіцерського складу, прав на вихідну допомогу, пенсію та користування медзакладами Міністерства оборони, повідомляє Твоє місто.

Командира військової частини та його заступника попередили про службову невідповідність і звинуватили у бездіяльності та неналежному виконанні службових обов’язків, а командиру взводу зв’язку батареї оголосити сувору догану.

Раніше повідомлялось, старшого водія 45-ї окремої артилерійської бригади, яка тимчасово дислокується у Яворівському районі в селі Старичі, Сергія Ліпяніна звинувачують побитті контрактника В’ячеслава Явного. Внаслідок нанесений травм військовослужбовець втратив селезінку.

Сам В’ячеслав Явний розповів, що старшина вдарив його у лівий бік, після чого він потрапив до лікарні. Він додав, що командування частини ставилось до нього негативно, за порушення вимагали хабарі та залякували. Сергій Ліпянін заперечує свою причетність до інциденту, а синці потерпілого називає «давнішими». Водночас інші військовослужбовці 45-ї бригади підтверджують факт побиття старшиною контрактника та додають, що у той же день під час шикування хлопець знепритомнів, після чого його відвезли у санчастину.

У Яворівському відділі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 426/1 Кримінального кодексу України. Санкція статті — перевищення військовою службовою особою влади — передбачає позбавлення волі від 7 до 10 років.

Фото: Радіо Свобода

Інформація за темами: побиття, ЗСУ, Львівщина

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus