ЛЬВІВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На Львівщині завершилася операція «Мігрант»

0

На Львівщині завершилася операція «Мігрант»

Під час операції правоохоронці виявили 109 іноземних порушників

В рамках оперативного відпрацювання до відповідальності притягнуто 122 особи. Зокрема, 108 – за статтею 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) КУпАП, одного – за статтею 203-1 (невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну) КУпАП та ще тринадцятьох за статтею 205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) КУпАП, повідомляє Щоденний Львів.

«До підрозділів Державної міграційної служби України було скеровано 78 звернень щодо примусового повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження, з яких усі були задоволені та 32 обґрунтованих звернення про заборону в’їзду іноземцям та особам без громадянства на територію України, з яких також усі задоволені. Окрім того, відкрито дванадцять кримінальних проваджень відносно іноземців. Зокрема: одне за ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, одне – за статтею 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України, три за статтею 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, три – за статтею 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, три – за статтею 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, два –  за статтею 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, а ще одне – за статтею 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених печаток, штампів) Кримінального кодексу України», – поінформували у обласному управлінні поліції.

Також виявлено сім груп нелегальних мігрантів та встановлено місцеперебування чотирьох розшукуваних іноземців. Операція під умовною назвою «Мігрант» проводилась протягом серпня з метою запобігання і протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.
Фото: Zik

Інформація за темами: Львівщина, Мігрант, порушники

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus