ЛЬВІВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У школах Львівщини навчатимуть демократичного громадянства

0

У школах Львівщини навчатимуть демократичного громадянства

В навчальних закладах області незабаром  з’являться посібники демократичної освіти

Підручники дозволять школярам різного віку дізнатися, як дотримуватись демократичних прав в житті. Львівська область три роки тому долучилася до швейцарсько-український проекту DOCCU. Окрім Львівщини, цей проект також впроваджується і 7 інших областях України.

«Наш проект в Україні працює вже чотири роки. Він орієнтований на навчання вчителів та директорів шкіл за програмами впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини», – розповіла керівник Швейцарсько-українського проекту DOCCU Наталія Протосова.

На сьогодні навчання в рамках цього проекту пройшло понад сім тисяч вчителів і 1,5 тисяч директорів Львівської області. Варто також зазначити, що в рамках цього проекту перекладені та адаптовані для України посібники Ради Європи з освіти для демократичного громадянства, повідомляє Львівський портал. «Ці посібники підготовлені експертами та практиками майже з усіх країн Європи. Вони впроваджуються, як в українських школах, так  і польських, французьких та німецьких школах. Посібники розраховані на дітей від 1 класу до випускного. Їх  можуть використовувати,вчителі та батьки у роботі зі своїми дітьми. Всі школи 8 областей, які є пілотними у рамках проекту, отримають комплекти посібників безкоштовно. Вже розсилка посібників розпочалася і частина шкіл Львівської області отримала ці посібники. Хотіла також додати, що освіта для демократичного громадянства не впроваджується окремим навчальним предметом. Хоча цього року введений предмет «Громадянська освіта», це посібники, завдяки яким можна пропагувати освіту для демократичного громадянства та освіти з прав людини на будь-якому уроці», – пояснила Протосова. Даний проект вписується у концепцію Нової української школи. А посібники розроблені в якості вимог НУШ і можуть використовувати  у навчанні дітей будь-якого шкільного віку.
Фото: Львівська пошта

Інформація за темами: діти, Львівщина, Нова українська школа, освіта

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus