ЛЬВІВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

На Львівщині жінка відсудила у забудовника 1,5 млн грн

0

На Львівщині жінка відсудила у забудовника 1,5 млн грн

Мешканка Винників відсудила гроші за невчасно отриману квартиру

Мешканка скандальної забудови на вул. Винна Гора, 1 у Винниках відсудила у близької до екс-мера містечка фірми компенсацію за недотримання термінів будівництва. Личаківський райсуд Львова задовольнив позов жінки до будівельної фірми «Квартал плюс», зобов`язавши забудовника сплатити 1,5 млн грн пені за незданий у експлуатацію будинок.

У матеріалах справи вказано, що вкінці 2008 року жінка заплатила майже 217 тис. грн за квартиру в новобудові (на той час курс долара становив 7,8 грн). На той час фактичним власником компанії був екс-мер Винник Сергій Уваров, який мав масштабні плани на забудову вул. Винна Гора. Укладений між позивачкою та забудовником договір передбачав, що будинок мають здати в експлуатацію до кінця 2011 року, після чого на жінку мали б оформити квартиру у новобудові. Однак навіть до моменту розгляду цієї справи в суді у 2018 році, будинок хоч і збудували, однак так і не ввели в експлуатацію, повідомляє Status Quo.

Посилаючись на норму закону «Про захист прав споживачів», якою передбачена 3%-компенсація за кожен день прострочення виконання умов договору, жінка подала позов на забудовника, добиваючись відшкодування 1,5 млн грн. Враховуючи, що загальна сума пені за невиконання договору досягла більше 13,1 млн грн, виходить, що жінка вимагала сплатити їй лише 11% компенсації.

Представники будівельної компанії не з`явилися у судове засідання. У матеріалах справи зазначено, що юристи будівельної фірми постійно ігнорують отримання повісток і не з`являються на судові засідання. Через це суд розглянув справу без них і повністю задовольнив позов жінки. Водночас юристи забудовника ще мають можливість подати апеляцію на це рішення суду, відтак воно поки не набрало законної сили.

Фото: з відкритих джерел

Інформація за темами: компенсація, суд, забудовник, Львівщина

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus