ЛЬВІВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

30 осіб на Львівщині отримали статус жертв торгівлі людьми

0

30 осіб на Львівщині отримали статус жертв торгівлі людьми

Такий статус постраждалим надають з 2012 року

На кінець листопада статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, надано 30 мешканцям Львівщини: 10 жінкам, 17 чоловікам і трьом дітям. Про це під час прес-конференції на тему: «Як ОТГ на Львівщині боротимуться зі сучасним рабством повідомила заступниця голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук. Вона додала, що 17 осіб постраждали від трудового рабства, 10 - від сексуальної експлуатації, 2 - від продажу дітей і 1 людина – від втягнення у злочинну діяльність, повідомляє Щоденний Львів.

Статус жертв від торгівлі людьми надають з 2012 року, відколи в Україні набуло чинності законодавство з протидії торгівлі людьми. «Жертви отримують по 5523 грн (три прожиткові мінімуми), медичну, правову, соціальну, психологічну допомоги», - розповіла головний спеціаліст відділу сімейної політики департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Горун. Саме Наталія Горун є уповноваженою особою, яка проводить процедуру із визначення стану особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Горун наголосила, що жертви торгівлі людьми не завжди знають про те, що вони є постраждалими. За її словами, під час двох цьогорічних акцій на Львівщині - «Хода за свободу» і «Мовчазна хода проти рабства» - було виявлено людей, які стали жертвами і не здогадувалися про це.

Для отримання статусу жертви торгівлі людьми треба, насамперед, звернутися із заявою в структурний підрозділ з питань соціального захисту населення районної адміністрації. У кожному районі Львівщини є уповноважена особа, яка займається цією проблемою. Вона проведе співбесіду з потерпілою і прийме підтверджувальні документи. Пакет документів залежить від форми експлуатації людини. Якщо особа перетинала кордон, то потрібен закордонний паспорт з відміткою про виїзд. Довідка з уповноваженого органу Нацполіції необхідна для підтвердження, що людина є потерпілою у певній справі про викрадення чи торгівлю людьми. Медичні довідки треба подати у випадку, якщо жертва отримала фізичні ушкодження. В окремих ситуаціях потрібна довідка від психотерапевта або, навіть, свідчення іншої особи. Заяву щодо встановлення статусу потерпілої дитини, за словами Горун, подає її законний представник. У випадках, коли був зафіксований продаж немовлят, заяву пише адміністрація притулку, де на той момент перебувала дитина. Далі пакет документів місцеві органи соцзахисту скеровують у Міністерство соціальної політики, яке приймає рішення про надання статусу жертви.
Фото: з відкритих джерел

Інформація за темами: торговля людьми. статус, Львівщина

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus