ЛЬВІВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

У Львові змінилися правила зарахування дітей до дитсадочків

0

У Львові змінилися правила зарахування дітей до дитсадочків

Реєструвати дитину у садочок можна буде з першого робочого дня вересня

Виконавчий комітет Львівської міської ради вніс зміни до Положення та Правил зарахування дітей до дитячих садочків міста Львова. Відтак у Львові реєструвати дитину у садочок можна буде з першого робочого дня вересня. Начальник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик розповіла про те, які ж зміни очікують батьків майбутніх дошкільнят. “У відкритому доступі батькам можна буде бачити списки дітей, які зареєстровані в системі (прізвище, ім’я, по батькові, дата та час реєстрації), порядковість розташування електронної заявки у певній віковій групі та кількість вільних місць у певній віковій групі на бажаний рік зарахування. Для того, щоб батьки надавали достовірну інформацію, у заявці тепер потрібно буде при реєстрації вносити у відповідне поле сканований документ свідоцтва про народження та документ, який засвідчує пільгове зарахування, а також, довідку з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільгу, видану органом соціального захисту за місцем проживання (для пільгових категорій)», – повідомила Довганик.

Вона звернула увагу, що батькам, які уже зареєстрували дітей у 2017-2018 роках до дитячих садків м. Львова причин для хвилювання немає, повідомляє ZIK. «Система реєстрації не змінилася, лише внесено зміни до Положення та Правил зарахування дітей. А скановані копії документів батьки вже зареєстрованих дітей матимуть можливість внести в бланк заявки до 10 травня 2019 року», – зазначила начальник управління освіти.

Також вона наголосила, що відповідно до прийнятої редакції Положення про електронну реєстрацію, батьки мають можливість лише один раз в місяць редагувати електронну заявку дитини, змінюючи бажані дошкільні заклади включно до 10 травня того року, коли дитина йтиме до садочка.

Ще одне нововведення: до пільгової категорії першочергового зарахування дітей до ЗДО в межах 20% додано дітей працівників, які працюють у закладі дошкільної освіти та дітей з багатодітних сімей.

І найважливіше – змінюється дата реєстрації новонароджених малюків, а саме: в перший робочий день вересня о 9.00 2019 року, а це буде 2 вересня 2019, розпочнеться реєстрація дітей народжених в період з 01 січня по 31 серпня 2018 року на 2020 рік у групу раннього віку або на 2021 рік у молодшу.

Дітей, які народилися з 01 вересня 2018 по 31 грудня 2018 року можна буде реєструвати до дитячих садочків в перший робочий день вересня 2020 року у групу раннього віку на 2021 рік або на 2022 рік у молодшу групу.

Такі зміни у даті реєстрації нададуть батькам дітей однакові права та не викликатимуть непорозумінь. Оскільки, раніше дітей, які народилися з 01 вересня по 31 грудня одразу реєстрували до садків з 01 січня наступного року, відповідно певна кількість місць уже була зайнятою.

«Першочергово зараховуватимуть у садочки дітей, які проживають у місті Львові, а також Винниках, Рудно та Брюховичах. Якщо будуть вільні місця, їх будуть зараховувати у другу хвилю. Ми звернулися з листами про повернення міжбюджетних трансфертів, оскільки у 2018 році ухвалою сесії Львівської міськради було прийнято рішення про те, що органи місцевого самоврядування ОТГ або районні адміністрації повинні відшкодовувати перебування дитини, яка виховується у закладі дошкільної освіти м. Львова, але проживає за межами міста. Якщо ми отримаємо погодження відповідних районів чи ОТГ про те, що вони будуть відшкодовувати такі кошти, то дитина буде мати право на першочергове зарахування до закладу дошкільної освіти», – зазначила Довганик.
Фото: з відкритих джерел

Інформація за темами: Львів, дитсадок, реєстрація

Новини партнерів

Новини Trembita.info

Останні новини

17:11

Куди піти у Львові знає list

15:09

Куди піти у Львові знає list

12:21

Куди піти у Львові знає list

13:20

Куди піти у Львові знає сайт list

18:20

За тиждень на Львівщині на грип захворіли понад 14 тисяч

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus