ЛЬВІВ

“Гранд-готель” змінить орендаря?

0

У цей вівторок під час засідання робочої групи щодо проведення “Євро-2012” заступник начальника управління комунальної власності Львівської міської ради Олеся Цюбченко ошелешила депутатів несподіваною інформацією. Вона поінформувала, що в грудні 2008 року у власників “Гранд-готелю”, що навпроти пам’ятника Шевченку у центрі Львова, закінчується... договір оренди. Депутати, прагнучи повністю володіти ситуацією щодо такого солідного об’єкта, відразу ж зажадали, аби вона невдовзі представила їм усі документи, бо відчули за всією цією історію велику вигоду. Зрозуміло, для Львова.

“Ратуша” вирішила з’ясувати, звідки ростуть ноги у цієї несподіванки, але з’ясувати це у ЛМР майже неможливо. Перш за все кореспондент “Ратуші” спробував взнати нюанси ситуації, що склалися, у самому “Гранд-готелі”. Працівники юридичного відділу готелю у телефонній розмові пообіцяли розповісти все необхідне щодо терміну дії договору про оренду, щоправда, попросили для цього зателефонувати через десять хвилин. На повторний дзвінок відповіли досить жорстко. Працівниця юридичного відділу, яка не представилася, повідомила, що, після консультації із керівництвом, вона має святе переконання: працівники готелю не повинні надавати журналістам жодної інформації про оренду. Натомість репортер почув, що термін оренди стікає ще не скоро, а ту інформацію, з якою кореспондент звернувся, йому потрібно буде добре перевірити. Щодо інших подробиць таємничої угоди представнику ЗМІ порадили звернутися у міську раду.

В управлінні комунального господарства п. Цюбченко, яка й оприлюднила сенсаційну інформацію, категорично відмовилася спілкуватись із газетярем, аргументуючи це тим, що потрібно було б заздалегідь попередити її про свій візит і надати увесь список запитань, хоча законом така чиновницька самодіяльність не передбачена. Не допомогло навіть посвідчення кореспондента газети. “В мене також є посвідчення, а вас я не знаю”, — кокетливо відповіла Олеся Любоми­рівна.

Хоча управління, згідно з покладеними на нього функціями, мало б мати інформацію про всі договори оренди, суб’єктів договору та його нюанси, та, на жаль, довідатися про “Гранд-готель” не вдалося й у безпосереднього керівника п. Цюбченко Євгенія Климковича. Він або проводив наради, або його не було на робочому місці.

Журналіст “Ратуші” спробував виконати всі незаконні і бюрократичні вимоги Олесі Цюбченко і звернувся до неї через прес-службу ЛМР. У прес-службі з чиновником зв’язались і передали їй усі питання. “Ратуші” ж повідомили, що
п. Цюбченко не може так відразу говорити про договір оренди, про те, з ким саме ЛМР уклала цей договір щодо “Гранд-готелю” і коли насправді спливає його термін. Лише з понеділка наступного тижня можна було б отримати таку інформацію. Запитання: “Чому”? просто повисло в повітрі, адже на “робочій зустрічі” щодо “Євро” пані Цюбченко мала всю цю інформацію?

Пошуки чиновника міської ради, який бодай щось знає про “Гранд-готель”, теж були безрезультатними. Виявилося, що такої людини у ЛМР... немає. Так, заступник начальника юридичного управління ЛМР Мирослав Гаврилюк повідомив, що не може нічого сказати про договір оренди, який стосується “Гранд-готелю”. Нібито він лише заступник, а зараз тимчасово виконує обов’язки керівника, тому інформацією теж не володіє. Панове чиновники, дуже хотілося б довідатися: хто і чим володіє в організації, яка існує на наші податки? І чи не видається вам, що основне завдання “хранителів комерційних таємниць” саме в їх оприлюдненні? Принаймні для ЗМІ...

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:30

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

10:31

Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Євросоюзом в усіх напрямах

18:30

Стелу радянського Монумента Слави демонтують - мерія

16:34

У місті починають довгоочікувану реконструкцію вулиці

14:28

Львівські лучники успішно виступили на Чемпіонаті світу зі стрільби

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus