ЛЬВІВ

Браконьєр покусав єгеря

0

Коли пес кусає людину, сприймаєш це як буденність. Ситуація навпаки — щось новеньке. А от коли людина люто гризе іншу людину — ексклюзив. Саме це й трапилося у вихідні поблизу озер Поріччя, що в Городоцькому районі Львівщини.

Ця місцина популярна серед прихильників Діани, і з відкриттям літньо-осіннього сезону полювання на пернату дичину сюди прямує не одна тисяча львівських мисливців. За дотриманням правил стежать охоронці дичини єгері.

Того вечора рейдова бригада Львівського міського мисливського товариства “Лісівник” робила черговий об’їзд підопічних угідь, і увагу голови товариства Василя Петринця привернули поодинокі постріли на пшеничному полі біля села Зашковичі. Під’їхавши ближче, працівники мисливського господарства побачили людину, яка час від часу вискакувала з засідки, та стріляла у качву, що летіла на годівлю. Такий спосіб полювання дозволений, але перевірити документи — обов’язок єгеря.

Вгледівши єгерську “Ниву”, невідомий стрілець спершу почав втікати, але зрозумівши марність змагання з автомобілем, зупинився. Охоронці дичини попросили показати документи на право полювання та на рушницю, проте порушник спрямував на них зброю!

Василь Петринець відвів ствол дубельтівки вбік, а потім вирвав зброю з рук зухвальця. Зважаючи на те, що рушниця могла мати кримінальне минуле, її власника вирішили завезти в міліцію. Під час примусової посадки до автомобіля, незнайомець, якого тримали за руки, у нападі люті почав кусати єгеря Івана Процика за палець. Кров заюшила сидіння.

Під час складання протоколу про порушення правил полювання затриманий назвався Миколою Мазуриком, 51-річним безробітним.

Пан Мазурик зателефонував до свого зятя, який виявився офіцером Франківського райвідділу міліції Львова. Родич зорієнтувався в ситуації, і коли єгерська машина під’їхала до Городоцького райвід­ділу міліції для здачі конфіскованої зброї, правоохоронець в штатському вже на них там чекав і показав посвідчення капітана міліції на ім’я Р-ого. Спочатку правоохоронець спробував “домовитися” з рейдовою бригадою єгерів, але марно. Потім, показавши черговому по райвідділу своє посвідчення, перекинувся з ним парою фраз і умовив не приймати конфісковану єгерями рушницю. Розрахунок офіцера був досить простим: згідно з законом, єгерська служба може тримати в себе конфісковану зброю щонай­більше 72 години, отже, рано чи пізно мусить повернути дубельтівку його тестю, якщо, звичайно, той принесе документ, що засвідчує право володіння рушницею.

Наступного дня, обурені діями міліції, працівники мисливського господарства повернулися до райвідділу, але тепер вже з кореспондентом “Ратуші”. Оскільки покусаний браконьєром єгер був у лікарні, то замість нього шукати правди приєднався ще й голова Львівського обласного мисливського товариства “Лісівник” Василь Олійник.

Цього разу на місті було вже все керівництво райвідділу. Начальник дозвільного відділу, як і годиться, прийняв на зберігання конфісковану імпортну рушницю і набої, та видав єгерям відповідну квитанцію. А начальник Городоцького райвідділу міліції полковник Анатолій Піцань у присутності працівників мисливського господарства виніс догану черговому офі­церу за те, що він минулого дня “включив дурня” і на прохання колеги не прийняв конфісковану рушницю. Відтепер зброя залишатиметься в міліції до рішення суду за фактом браконьєрства. Її або конфіскують, або повернуть власнику.

А на пана Мазурика очікує штраф у 340 грн за порушення правил полювання, оскільки він полював, не маючи ані мисливського квитка, ані відстрільної картки на добування дичини. Не виключено, що на нього очікує й суд за спричинення фізичного каліцтва єгерю під час виконання ним службових обов’язків. Зважаючи на важкість завданого єгерю поранення, п. Мазурику цілком можливо інкримінуватимуть ч.1 ст.122 Кримінального кодексу України, у якій йдеться про умисне тілесне ушкодження середньої тяжкості, що спричинило тривалий розлад здоров’я.

Як повідомили “Ратушу” в лікарні, Іванові Процику зробили щеплення від правця, нині він проходить курс лікування від гострого гнійного запалення тканин пальців внаслідок потрапляння гноєтворних мікробів у місця укусів. Помітно, що порушник дуже майстерно застосовував, як і всі хижаки-ссавці, передні зуби — “різці”та ікла.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus