ЛЬВІВ

Тимошенко і К0: точка неповернення

0

“Наш блок може об`єднатися з “Регіонами” тільки за умов, якщо НЛО забере мене на тарілку, проведе наді мною незаконні дослідження та позбавить мене пам‘яті та розуму. Інших обставин для такого об‘єднання не існує” Ю ля Тимошенко, прес-конференція в “Українській правді”, січень, 2006 р.

Я думаю, мало хто в Україні має сумніви, що Компартія і Партія регіонів узгоджують усі свої політичні кроки з Росією. Згадайте лише, як комуністи в приміщенні Верховної Ради ламали мікрофони, аби не допустити прийняття законів про входження України в СОТ, а Віктор Янукович поспішно слідом за Хамасом і Придністров’ям визнав незалежність Південної Осетії та Абхазії.

Поза всяким сумнівом, і союз БЮТу, ПР і КПУ отримав своє благословення в Білокам’яній. І не варто хвилюватися, що згодом під час розподілу портфелів ці два мега-блоки посваряться — Володимир Володимирович Путін їх помирить: “чай родные”...

Після спільного голосування з антидержавними силами, БЮТ фактично опинився в дурній ситуації: “Наша Україна”, попри сподівання “леді Ю” на її традиційну аморфність і нерішучість, покинула коаліцію (БЮТ мріяв, аби цього не сталося: тоді можна буде голосувати разом із регіонами, і при цьому фарисейськи заявляти, що “ми — члени демократичної коаліції”), залишивши БЮТ не так багато варіантів для маневру.

Точку неповернення пройдено. Можна повернутися в коаліцію з “Нашою Україною”. Це означатиме скасування всіх антиконститу­ційних голосувань щодо урізання прав Президента, відмову від ультимативного тону, втрату іміджу “незламного політика”, і часткову втрату електорату. Можна піти на перевибори, це серйозна втрата електорату, відповідне зменшення голосів у парламенті і втрата посад. Можна піти в коаліцію з регіонами і комуністами під умовною назвою “Схід і Захід разом”, це цілковита втрата помаранчевого обличчя, отримання “жирних” посад, гризня за те, хто стане першим на цілування кремлівської руки, і надзвичайно величезна втрата електорату. При будь-якому варіанті величезна втрата голосів виборців є неминучою. Хоча є варіант: доцільно підняти крик “про масові фальсифікації на Західній Україні” (перевірено — може спрацювати), тоді відбереш частку голосів у “Свободи” і “НУ”. Можливий ще один варіант: коаліція з ПР, а потім указ Президента про розпуск парламенту (“закон, як дишло”), тоді взагалі “кранти”. Бо постійно говорити про те, що “ми образились на Балогу і його поплічників” можна ще тиждень — два, а потім у незазомбованих українців виникне закономірне запитання: “Ви що, пані Юлю, через образу на президентського чиновника, який вас постійно і погодьмося, інколи небезпідставно, “мочив”, пожертвували інтересами держави, стали об’єктом маніпуляцій у чужих руках і учасником сценарію, метою якого є ослаблення України як суверенної держави”?

Адже невипадково події в україн­ському парламенті були злагоджено зіграні Партією регіонів і БЮТ напередодні важливих для України міжнародних подій — самміту Україна — ЄС, саміту НАТО та візиту віце-президента США. Євро-атлантичний вибір України залишився під загрозою. Сьогодні передовсім Кремль має на меті усунути Президента України Віктора Ющенка, а також всіх проукраїнських керівників державних відомств. Перше — Наливайченка, адже Служба Безпеки України чи не єдина, яка найбільше робить для утвердження національної пам’яті, справедливості, визнання Голодомору, розголошення правди про Україну та збереження й утвердження її суверенітету.

Спільні голосування щодо грузинського питання та щодо зміни базових засад у функціонуванні української влади — повернення до старого антиконституційного Закону про Кабмін, спрощення процедури імпічменту Президента, призначення керівництва СБУ, про місцеві державні адміністрації — свідчать про єдину антиукраїнську і антидержавну сутність цих політичних сил. Відмовившись засудити російську агресію проти Грузії і підтримати територіальну цілісність цієї країни, БЮТ разом із комуністами й регіоналами не лише свідомо вбиває клин між Україною та цивілізованим світом, але й створює передумови для зазіхань на територіальну цілісність України. Залишилося підвищити прохідний бар’єр, і в парламенті залишиться лише дві (а по суті — одна) проросійські сили, які навряд чи захищатимуть якусь там Грузію.

Тимошенко почала заздалегідь апелювати до патріотичного електорату західного та центрального регіону, стверджуючи, що разом із Януковичем вона захищатиме інтереси України, хоча для цього їй доведеться для початку виступити разом із новими союзниками за визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії, статус російської мови як державної і навчитись з апломбом говорити фразу “Донбасс порожняк не гонит”!

Петро Писарчук, народний депутат від Партії регіонів в коментарі “Львівському порталу”: “Партія регіонів не має жодного стосунку до того, що відбувається в демократичній коаліції. Ми абсолютно прекрасно розуміємо, що все це на шкоду й Україні, й українському народу. Для багатьох людей це і розчарування, і розпач, і зневіра. Най­краще було б, якби демократична коаліція розібралася між собою. Але якщо вони не зможуть між собою домовитися і переступити через взаємні образи та звинувачення, а відтак виникне загроза розпуску парламенту, то Партія регіонів об’єднуватиметься з БЮТ, тому що більшість населення не хоче ще одних перевиборів. Якщо говорити про рейтинг Партії регіонів, то їй не вигідно об’єднуватися з БЮТ, бо виборці ПР на Сході цього не зрозуміють. Але якщо думати про державу, то іншого виходу, ніж об’єднуватися Партії регіонів з БЮТ немає”.

Нарешті вже відбувся і підтверджений документально “злив” в “Українську правду” того, в чому саме обвинувачував заступник Балоги Кислинський людину, котра, вірогідно, спілкувалася з НЛО. Отже, “зрадою національних інтересів” Секретаріатом Президента було названо: саботаж прем’єр-міністром України політики Президента України щодо досягнення енергетичної незалежності нашої держави. Фактично в останній момент особистим розпорядженням прем’єр-міністра заборонено підписання угод, які дозволяли забезпечити проектне (аверсне) використання нафтопроводу “Одеса-Броди”. Натомість було переукладено угоду щодо реверсного використання нафтопроводу на невигідних для України умовах. По-друге, через створення урядом штучних перепон діяльності інвесторів (зокрема, з прямим ігноруванням чи порушенням рішень РНБОУ) відбувається витіснення з українського ринку неросійських інвесторів, зокрема, в галузі видобування енергоресурсів. Так, відмова уряду виконати рішення РНБОУ щодо контракту з Vanco змусила компанію звернутися до міжнародного арбітражу, прогнозоване рішення якого загрожує державному бюджету України багатомільярдними втратами. Також Кабінет Міністрів за даними Ради національної безпеки і оборони безпідставно розірвав угоди з британською CBM Oil, канадською Shelton і американською Marathon.

По-третє, уряд створює сприятливі умови для передачі під контроль російських бізнес-структур стратегічних підприємств України. З цією метою була здійснена спроба форсувати приватизацію Одеського припортового заводу (для переговорів щодо ОПЗ в Україну приїздив С.Лукаш — довірена особа В.Путіна).

(Від “Української правди”: Сергій Лукаш — колишній заступник голови правління “Газпрому” з адміністративного забезпечення (2001-2003 роки); до того був заступником керівника Федеральної служби охорони, яка забезпечує охорону президента Росії.)

У системі дій уряду щодо створення оптимальних умов для ро­сійських інвесторів вкладаються узгодження Тимошенко з Путіним вигідної для Росії схеми реструктуризації боргів НАК “Нафтогаз України” та можливості передачі під контроль російських компаній обл­газів.

У цей ряд вписується намагання Кабінету Міністрів під виглядом реформування приватизувати корпорацію “Авіація України” в інтересах російських інвесторів (Об’єднана російська авіакорпорація);

Реалізація проектів “Зоря-Машпроект” та “Укренергомаш” (через вказану компанію контролюють ВАТ “Турбоатом”, “Електротяжмаш”, Харківський електромеханічний завод і Харківський приладобудівний завод) в інтересах російського бізнесмена К.Григоришина (надає фінансову підтримку КПУ);

Проведення консультацій із російською стороною стосовно створення газотранспортного консор­ціуму за участю “Рургаз” (ФРН) і “Газпром” (РФ), що ускладнить контроль України за власною ГТС.

По-четверте, кошти державного бюджету використовують для фінансування діяльності БЮТ. Достеменно відомо, що за рекомендацією народного депутата БЮТ М.Ковзеля (контролює фірму “Інтертранс”) керівником Укрзалізниці здійснено незаконне перерахування на рахунок “Інтертрансу”
160 млн грн начебто на погашення боргів за надані пільги цій фірмі.

По-п’яте, під безпосереднім ке­рівництвом В. Медведчука в контакті із офіційними особами адміністрації президента РФ (В.Сурков) здійснювалася розробка нового проекту Конституції (передбачає зміну форми правління в нашій державі, яка значно ускладнює механізми впливів, зокрема ззовні) і його погодження з Партією регіонів.

(Від “Української правди”: Владислав Сурков — перший заступник глави адміністрації президента Росії.)

По-шосте, лідер БЮТ створює інституційні перешкоди для реалізації зовнішньополітичного курсу країни та захисту її національних інтересів. Так, упродовж двох місяців, усупереч рішенню РНБОУ, прем’єр-міністр відмовляється підписати й оприлюднити ухвалені урядом постанови щодо Правил перетину Чорноморським флотом Російської Федерації Державного кордону України.

По-сьоме, керівництво уряду не вжило заходів щодо виконання рішення РНБОУ щодо підвищення рівня інформаційної безпеки України, через що Україна досі залишається вразливою для недружніх інформаційних психологічних впливів, спецоперацій і пропаганди з-за кордону. Оскільки з’явилися відомості про досягнення домовленостей про фінансування російським керівництвом виборчих кампаній Тимошенко (обсяг — близько 1 млрд доларів) в обмін на поступки в питаннях, критично важливих для національної безпеки України, зазначені факти можуть свідчити про практичне виконання прем’єр-міністром своєї частини цих домовленостей. Тимошенко на брифінгу в понеділок зачитала шість претензій на її адресу, зробила спробу їх спростувати, випадково “забувши” про останню — фінансування БЮТ коштами “Укр­залізниці”. От тобі “Не зрадь Майдан...”

Нагадаємо, що одним із перших рішень прокремлівського союзу БЮТ — ПР — КПУ стало фактичне підпорядкування СБУ парламенту й упослідження генерала Наливайченка. А Генпрокуратура, підконтрольна Регіонам, відмовилася розглядати матеріали “державної зради” Тимошенко. Цікаво, чого б це? Аргументовано відповіла на це запитання “леді Ю” в ефірі ICTV: “Вивчивши всі ці обвинувачення, Генпрокуратура на гарній бюрократичній мові покрутила СБУ у виска і сказала: “Да ви що?! Може ми і Генпрокуратура, десь і робимо щось не так, але ми вже остаточно не вронимо так честь мундира. Да не має не тільки складу злочину, а нічого немає!”

А наразі найбільше шкода тих щирих і перед власною совістю чесних депутатів місцевого рівня від БЮТ, які, зустрічаючись зі мною в умовах глибокої конспірації, з розпачем запитують: “Що нам казати людям?! Адже нас усіх просто ошукали!” Я жартома раджу їм для правдивовсті додати до символу БЮТ — червоного серця — трохи білого і синього кольорів, тоді, мовляв, виборці відразу все розуміють. Але мої співрозмовники чомусь не усміхаються...

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:34

Пасажири Львівського трамвая побили контролера (Відео)

10:32

Активісти цукерками пікетували магазин «ROSHEN» у Львові

18:23

У Львові вчити дітей протидії корупції будуть вже с початкових класів

16:35

У двох працівників навчальних закладів на Львівщині виявлений туберкульоз

14:30

На Львівщині зміцнюють охорону кордону

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus