ЛЬВІВ

Неподобства тут і там

0

Після літніх канікул депутати Львівської міської ради з радістю повернулися до виконання своїх обов’язків, і, як засвідчили озвучені на черговому засіданні сесії запити, болючих питань за літо накопичилося чимало.

Віра Лясковська (УНП) зокрема запитала в міського голови, скільки ще терпіти мешканцям вулиці Коновальця та прилеглих до неї відсутність транспортного сполучення з іншими районами міста. Там, як відомо, триває капітальний ремонт, тож трамвай №2 не курсує. Тисячі людей щодня мусять ходити пішки не один кілометр, щоб дістатися до місця роботи. У відповідь на цей випад міський голова Андрій Садовий привселюдно попросив пробачення у львів’ян за цей недогляд і одразу ж дав доручення начальнику управління транспорту та зв’язку Миколі Шкургану виправити ситуацію.

Депутат Степан Будз (НРУ) у своєму запиті розповів про вкрай небезпечну ситуацію на вул. Кульпарківській, де рух організовано так, що через аварійний стан покриття на одній ділянці дороги автомобілі змушені їхати назустріч один одному. А ще
п. Будз запропонував міському голові заборонити надто гучне святкування весіль в нашому місті у вечірній та нічний час, адже значна частина його виборців змушена через це жити, “як на війні”.

Депутат Будз обурений також тим, що міський голова не дав жодної відповіді на його попередні запити стосовно того, коли ж все-таки з’явиться гаряча вода на Сихові, та на вулицях Науковій і Володимира Великого. Причина — відсутність належного тиску газу для підігріву води. Це відомо давно, і що ж тепер робити?

Міський голова на це запитання відповів одразу ж: “ Як домовимося в Києві про підняття тиску газу в трубі, так одразу ж це питання й вирішимо!”

Запит Роксолани Лемик (КУН) стосувався постанови Львівської міської ради щодо перейменування вулиці Тургенєва у Героїв УПА. Цю постанову не виконують, і Франківська райадміністрація не виготовила впродовж місяця таблички з новою назвою вулиці. Департамент адміністрації міського голови теж не вніс відповідну поправку у реєстр. Відповідно, підприємці, які хочуть внести зміни у статутні документи фірм, зокрема, скорегувати юридичну адресу згідно з нинішньою назвою, отримують відмову Реєстраційної палати, позаяк вулиці з такою назвою нібито й нема.

Ганебні речі відбуваються й з історико-культурною спадщиною Львова.

Тетяна Крушельницька (НРУ) звернула увагу міського голови на такий елемент старовинного Львова, як пішохідна доріжка від вул. Вітовського до вулиць Коцюбинського та Драгоманова. Незважаючи на те, що ця доріжка є частиною історико-культурного комплексу “Цитадель”, власники будинку № 34 по вул. Вітовського фактично зруйнували її. Львів’ян обурює те, що посадові особи нібито на законних підставах передали у приватну власність таку територію загального користування! Куди дивилося Управління охорони історичного середовища? Де були профільні депутатські комісії?

Важливим для міста залишається й питання відповідності деяких керівників займаній посаді.

Депутат Володимир Гірняк (УНП) в озвученому ним запиті поскаржився на голову Шевченківської райадміністрації, який просто ігнорує депутата і надсилає лише відписки. Так, наприклад, на запит від
3 квітня 2008 р. стосовно колективної заяви громадян про прийняття у комунальну власність двох сімейних гуртожитків, що перебувають нині на балансі колишнього фанерного комбінату, жодної відповіді й дотепер нема. Така сама ситуація й з іншими запитами щодо комунального господарства.

На думку депутата Гірняка, голова райадміністрації також проводить досить дивну кадрову політики серед підлеглих і звільняє їх безпідставно.

Усе озвучене дає підстави створити спільну депутатсько-громадську комісію з вивчення діяльності Шевченківської райадміністрації з тим, аби змінити ситуацію на краще.

Не все гаразд у міськраді й з оперативністю у вирішенні нагальних питань.

Депутат Андрій Стецьків (“НСНУ”) озвучив звернення фракції “Наша Україна” в Львівській міській раді стосовно внесення змін до положення “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради”. Пропозиції щодо цих змін вже впродовж кількох місяців не вносять на розгляд депутатських комісій, не внесені вони у порядок денний і цього засідання. Такий стан справ свідчить про затягування вирішення важливої проблеми. У зв’язку з цим фракція “Наша Україна” у Львівській міській раді наполягає на внесення у порядок денний наступного засідання сесії цього невідкладного питання.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:33

У Львові контрабандними ліками торгували через Інтернет

11:26

Без гарячої води залишились 28 вулиць

17:55

Львів’янка здобула шосту перемогу на Євро-2018

16:27

Громада виступає проти будівництва сміттєпереробного комплексу

14:48

Що вимагають львів’яни від міської влади

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus