ЛЬВІВ

Тераріум політичних друзів

0

Останні події у Львові засвідчили: збереження коаліції ніхто й не прагнув

Найкращим ворогом скіфові є інший скіф.

В Японії є прекрасна приказка: “Є два види дурнів: одні ніколи не ступали на гору Фудзіяма, інші прагнуть піднятися на неї вдруге”. Події 14 вересня у Львові вкотре довели: японці надзвичайно мудрий народ.

Висновок зробимо відразу: мітинг, організований біля пам’ятника Шевченку львівським БЮТом не був потрібний ні пересічним львів’янам, ні “нашоукраїнцям”, які вийшли з коаліції, ні самому БЮТУ, який, будемо відвертими, цю недіючу та рахітичну коаліцію й розвалив...

Львівські бютівці завжди жили ситим спокійно-рутинним життям і особливо нічим непереймались. Якщо треба було організувати якісь масові політичні дійства чи заворушення, завжди можна було сховатися за широку спину тендітної Юлі Тимошенко. Там було тепло і затишно. Під час приїзду очільниці, достатньо було віддано дивитися їй в очі, забезпечуючи цим собі достойне фінансове майбутнє, і все.

Єдиного разу, коли треба було забезпечити блокування столу мера Садового, який не бажав зменшувати на догоду прем’єру тарифи на тепло, “бютівці” впоратися з цим завданням не змогли — до будь-якого різновиду боротьби вони просто не привчені.

Недільні події засвідчили, що з того часу нічого не змінилося ні на йоту — депутати від БЮТ у міській раді переконали всіх, що вони не можуть що-небудь організувати і провести у Львові належним чином. Вони продемонстрували відсутність якихось організаторських задатків і здібностей, а також стовідсоткову відсутність у своїх лавах справжніх лідерів. Втомлені власною аморфністю і приязним ставленням електорату
(55 відсотків голосів у ВР по Львову!) керманичі львівського БЮТу розслабились, і відразу ж отримали за це страшний і підступний удар від екс- соратників. Виявилося, що кілька автобусів із районів і сцена, прибрана сердечками та угноєна розмаїтими пісенними виконавцями не першого ґатунку — ще не запорука політичної перемоги. Вчорашні політичні союзники — “нашоукраїнці” — віроломно (хоча й прогнозовано) підтягнули свої загони, підвезені з сіл із Самбірського, Городоцького, Жовківського, Бродівського районів до місця по­літичного протистояння, озброїли їх фанами та гаслами і кинули в атаку. Цей експромт був добре підготовлений.

На сцені голова ЛОО “Батьківщина” Іван Денькович розпочав акцію на підтримку коаліції з виступу ансамблю “Горличка”, яких він спочатку помилково назвав “Цьомочки”. Щойно він почав виступати з іконою в руках, як на нього звалилася злива криків “Ганьба!” Скандування зі свистом і криком тривало весь той час, поки виступав промовець від БЮТу нардеп Михайло Косів. На площі почалася шарпанина, вже домінували помаранчеві кольори (хтось навіть зламав древко “ворожого” прапора), а білий колір БЮТ із кожною хвилею нагадував благання про капітуляцію. Бабусі та дідусі рвали й показово розкидали партійну агітацію БЮТу. Прихильники БЮТу зі села не були готові до такої зустрічі і здеморалізовано розгубилися. Усю цю червоносердечну ейфоричну ганьбу демонстрував у прямому ефірі Львівський телеканал, із яким “бютівціі” розрахувалися не лише обіцянками... Апофеозом ораторської недолугості став виступ нардепа Андрія Шкіля. Останній не зробив хіба одного — не показав мітингувальникам власне гузно. Усі інші дурниці були в його арсеналі: депутат радив львів’янам попити сирих яєць, аби укрі­пити голос, називав їх “зрадниками”, яких підіслав “ЄЦ”, натякав на деградацію, запевняючи, що “їх обличчя не обтяжені інтелектом”, переконував, “про що б ви тут не кричали, а все одно завтра проголосуєте за нас!” і закликав “піти випити пива, щоб відновити голосові зв’язки”. Словом, Шкіль зробив усе від нього залежне, аби БЮТ на гіпотетично можливих перевиборах у Львові взяв якомога менше. Після деяких його пасажів за голову брались навіть бютівські депутати місцевих рад. Фінал трибуна трагікомічний: після мітингу кілька літніх пань і панянок намагалися дістатися до фейсу народного депутата з неблагородними намірами зіпсути йому не лише депутатський імунітет. Відтак Шкіль мусив поспіхом, у супроводі охорони залишити мітинг під крики переслідувачів: “Юда!”. Вчорашні прихильники гнали невдаху-ціцерона і не скажу, що місцеві “бютівці” з цього не потішалися. З боку споглядаючи баталію, задоволено підсміювалися члени ВО “Свобода”, бо величезний шмат розчарованого “Вітьою — Юлею” електорату мав би перейти саме до них.

Згодом учасники “нашоукраїнського” віче проголосували за резолюцію, в якій засудили дії БЮТу у ВР. Дивно, що вони не проголосували ще й за те, аби власні дії назвати “толерантними і богоугодними”...

Те, що відбулося у Львові, народний депутат України Тарас Стецьків в інтерв’ю радіо “Ера” назвав “політичним свинством”, і хоча мав деяку слушність, однак вкотре підірвав реноме власних товаришів по блоку.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

13:09

Священика на Львівщині позбавили сану

10:07

У суботу львів’ян кличуть на толоку

18:07

У приватних реабілітаційних центрах незаконно утримують пацієнтів

16:45

Чоловік отримає десять років за перетин кордону

15:14

У Львові визначили найкращих триатлоністів України

Архів

lviv.comments.ua

block2

lviv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus